Firefox 3 Beta 2

[polish]Niedawno pojawiła się nowa wersja beta Firefox`a, trafiłem na tą informację poprzez jeden z blogów. Muszę przyznać, że Mozilla postarała się i dodali parę użytecznych drobiazgów do wersji 3. Bardzo podoba mi się opcja tagowania zakładek oraz dodawania stron do listy ulubionych jednym kliknęciem w zgrabną ikonkę. Również ciekawe i przydatne jest menu ostatnio odwiedzanych, najczęściej używanych itp. linków. Zainteresowanych odsyłam do screencastu (w języku angielskim). Czekam niecierpliwie na stabilną wersję przeglądarki, niecierpliwych oraz testerów odsyłam do pobieralni gdzie można dostać najnowszą betę.

Pozdrawiam

p.s.

W laptopie padła karta grafiki (zintegrowana na płycie głównej) więc naprawa potrwa długo i będzie kosztować dużo. Szlag by to trafił.[/polish]

[english]New beta version of Firefox have been released recently. i have read that on one blog. I must admit that Mozilla tried and add some useful things to version 3. I really like ability to tag your bookmarks, one-click site information check and one click rss subscribe. Menu of last visited and opened pages is also a great idea. Those interested please refer to screencast. I will be waiting for stable release, impatient guys can downlad fresh beta from here.

Have fun[/english]

0 myśli na temat “Firefox 3 Beta 2”

  1. Również ciekawe i przydatne jest menu ostatnio odwiedzanych, najczęściej używanych itp. linków.

    To opera miala juz z rok temu jak nie wiecej. Kolejny przyklad ze FF jest tylko zjechaniem pomyslow z OPERY.

    matlas’s last blog post..Linux-reinstalacja. Wroc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *